Joanna, Jon & Lily | sesja rodzinna lifestyle | Warszawa

Nie raz już wspominałam, że Wasze powroty są dla mnie największą nagrodą w mojej pracy, a w przypadku, kiedy mieszkacie poza Polską i ten czas w kraju, który i tak jest bardzo ograniczony postanawiacie poświęcić na spotkanie ze mną to jest to ogromne wyróżnienie. Z Asią, Jonem i Lily spotkałam się pierwszy raz jakiś czas temu całkiem przypadkowo, o czym możecie przeczytać TUTAJ, ale bardzo się cieszę, że możemy kontynuować tę znajomość.

Nasze spotkanie to była taka klasyczna sesja lifestyle, praktycznie nie ingerowałam w to, co się działo, byłam po prostu obok i zatrzymywałam te wszystkie piękne momenty. Lily to wulkan energii więc zobaczycie mnóstwo zabaw, tańców, skoków, ale też spokojnego czytania, rozmów, uśmiechów i przytulania. Wszystkie momenty, które zdarzają się Wam na co dzień, ale nie ma ich kto uchwycić. Cudowna rodzina pełna miłości, na którą patrzy się z przyjemnością i choć zdjęć powstało sporo to każde jedno jest warte zobaczenia, naprawdę!

A jeśli i Wam marzy się taka sesja rodzinna, to nie zastanawiajcie się długo i dajcie znać, a też będzie tak pięknie. Naturalnie i pięknie.

Zapraszam do oglądania!

SHARE