Karolina i Mateusz | sesja ciążowa lifestyle | Warszawa

Nie raz już wspominałam, że spotykam cudowne osoby na swojej fotograficznej drodze i to jest dla mnie niesamowite. Karolina i Mateusz są wyjątkowi – wchodzisz do nich do domu i od razu czujesz się jak u siebie. Mają w sobie dużo ciepła, uśmiechu i niezwykły spokój i radość z bycia razem.

Pretekstem do naszego spotkania była sesja ciążowa i miało być oczywiście naturalnie, swobodnie i po domowemu. Jak rozmawiamy przygotowując się do sesji to często słyszę, że jedno z Was nie lubi zdjęć albo czuje się skrępowane przed aparatem i zawsze wtedy powtarzam, że sesje lifestyle mają to do siebie, że dzieją się spontanicznie. Ja nie planuję aranżacji, czy konkretnego ujęcia, do którego Was ustawiam. Wchodzę do Waszego domu, rozmawiamy, a zdjęcia dzieją się niejako przy okazji. I najczęściej 2-3 godziny mijają nam błyskawicznie, że zanim się obejrzycie to jest już po wszystkim i o żadnym skrępowaniu nie ma mowy. Bardzo mnie to cieszy, że mi ufacie i zapraszacie mnie do swoich domów.

Dla Karoliny i Mateusza dzisiejsza publikacja jest miłym wspomnieniem, bo szczęśliwie są już razem ze swoją córeczką Marysią, ale Was zapraszam serdecznie do obejrzenia całej sesji.

SHARE